İstatistik, sayılardan oluşan veri yığınları değil başarıya giden basamaklardır.


"Başarının 7 temel anahtarı: Bilgi, Birikim, Beceri, Sevgi, Saygı, Sadakat ve İstikrardır."


Bir çok farklı sektördeki firmaya marka danışmanlığı, tasarım ve yazılım hizmetleri vermiş olmanın katma değeri ile markanıza yön veriyorum.
Yusuf Albayrak


"Hakkımda"


2008 yılında başlayan kariyerim insanların ihtiyaçlarına yönelik kavramları öğrenmek ve bunları hayata geçirerek başladı. Mantıksal bir bakış açısı ve analistik düşünme becerisi ile ihtiyaçları tespit etme ve o ihtiyaçlara en uygun projeyi eldeki veriler ve imkanlar doğrultusunda en iyi şekilde değerlendirebilmek kariyerim boyunca hedefim oldu.

2008-2017 yılları arasında Gazete, Matbaa, Organizasyon şirketlerinin yanı sıra Türk Telekom, TTNET, Tepe Güvenlik, Pronet ve Finans Bank ile çalıştım. Bu kurumlardan öğrendiğim tüm bilgileri bir çok işletmeye aktarabilmek için 2017 yılında Grafin Medya Dijital Reklam Ajansını kurdum. Ve sonrasında bir çok özel girişmim oldu.

Geçtiğimiz süreç içerisinde bir çok kurum, kuruluş ve firmaya Marka Danışmanlığı yaptım. İşimin temeli, markaları ulusal ya da uluslararası alanda temsil edebilecek en iyi tasarım, yazılım ve reklam ürünlerini sunmak.

Eğer markanıza en az benim kadar güveniyorsanız, benimle çalışmamak için hiç bir sebebiniz yoktur.


home_productions_hoverimage1ahome_productions_hoverimage1b

Web Tasarım

   Kurumsal Web Sitesi | Blog-Haber Sitesi | E-Ticaret

Web sitenizi kurumsal kimlik renklerinize uygun, ihtiyaçlarınıza yönelik, sonuç odaklı projelendirme ile tasarlıyoruz. Sade, şık ve kullanımı basit web siteleriniz ile kendinizi müşterilerinize en iyi şekilde tanıtacaksınız.

home_productions_hoverimage2ahome_productions_hoverimage2b

Dijital Reklam

   Google Adwords & Sosyal Medya Reklamları

Rakip analizinizi ve pazar payınızı araştırdıktan sonra ihtiyacınıza yönelik reklam alanını ve bütçenizi belirliyoruz. Minimum reklam bütçesi ile maksimum verimi almayı hedefleyen çalışmalar yapıyoruz.

home_productions_hoverimage3ahome_productions_hoverimage3b

SEO

   Arama Motoru Optimizasyonu

Duis dignissim mi ut laoreet mollis. Nunc id tellus finibus, eleifend mi vel, maximus justo. Maecenas mi tortor, pellentesque a aliquam ut, fringilla eleifend lectus. Maecenas ultrices tellus sit amet sem placerat tempor. Maecenas eget arcu venenatis, sagittis felis.
Canlı Destek