Holding Web Sitesi Tasarımı – Norma Group

Holding Web Sitesi Tasarımı – Norma Group

Holding Web Sitesi Tasarımı Norma Group

Holding Web Sitesi Tasarımı – Norma Group

Holding web sitesi tasarımı yapılırken ilk etapta şirketin nasıl bir yol haritası oluşturduğu, şirket temellerinin nasıl atıldığı düşünülmeli ve bir marka değeri oluşturmak için gerekli öğeler kullanılmalıdır. Norma Group İstanbul ve Tekirdağ merkezli profesyonel danışmanlık ve yönetim hizmetleri sunan yeni kurulmuş bir şirket.

holding tabela tasarımı norma group

Kısa zamanda büyümeyi hedefleyen ve bu büyümeyi daha ilk ayında gerçekleştirmeye başlayan Norma Group profesyonel danışmanlık ve faaliyet alanlarını genişletmek için ilk şube başvurusunu aldı.

Hizmet faaliyetleri arasında Profesyonel Bina ve Tesis Yönetimi, Hukuk Danışmanlığı, Emlak Danışmanlığı, Temizlik Faaliyetleri, Güvenlik Faaliyetleri, Peyzaj Faaliyetleri, Muhasebe Faaliyetleri bulunmakta. Bir çok alanda hizmet veren Norma Group kendi alanında Profesyonel hizmet veren kadroyu oluşturmuş ve hizmet vermeye başlamıştır.

Norma Group’a yapılan çalışmaların tümü;

Kurumsal Kimlik Tasarımları

Logo, Tabela, Kartvizit, Antetli Kağıt, Diplomat Zarf, Teklif Formu, Fatura, İrsaliye Faturası, Cepli Dosya, Promosyon Ürünler (Kalem, Broşür, Katalog, Defter, Küp Not) ve diğer basılı ve dijital yayın organlarında kullanılacak tasarımlar.

holding kurumsal kimlik kartvizit tasarımı

Web Sitesi Tasarımları

Norma Group www.normagroup.com.tr ana web sitesinden hizmet faaliyetlerini yürütürken diğer hizmet alanlarında ki domainleri de satın alarak ( normayonetim.com, normatemizlik.com, normaguvenlik.com ) ilerleyen zamanlarda bu domainleri faaliyete geçirerek hizmet anlayışını ilerletmeyi hedeflemektedir.

Holding Web Sitesi Tasarımı Norma Group

Holding web sitesi tasarımı marka değeri arttıran ve markayı kullanıcı ile buluşturup kullanıcı müşteri haline getirebilecek ilk unsurlardandır. Norma Group web sitesi ve diğer tasarımları yapılırken sosyolojik ve psikolojik etmenlerden yararlanıldı.

Kullanıcının aradığını çabuk bulabilmesi, sade ve şık bir tasarım ile gerçekleştirildi. Site hızı, güvenliği ve özgün yapısı ile kullanışlı hale getirildi. Google Analytics, Google Search Console, Google Maps, Google My Business gibi site sağlığının kontrollerini sağlamak ve SEO çalışmaları için arama motoru kayıtları yapıldı.

Sunucu

Çoklu sunucu şeması ile web sitelerinin birbirinden bağımsız aynı zamanda entegre şekilde çalışabilmesi sağlandı.

SSL

Sitenin ve kullanıcıların bilgi güvenliği sağlamak amacıyla SSL ( Çoklu Giriş Katmanı) kuruldu.

Şirket Yönetim Sistemi (ERP)

Şirket içi haberleşme, görev atama, cari hesap tutma gibi bir çok işlemin kolaylıkla gerçekleştirilebilmesi için ERP yazılımı kuruldu.

Mutlu Müşteri

Kuruluşundan itibaren yan yana ekip çalışması içinde yürüttüğümüz danışmanlık, tasarım ve yazılım faaliyetlerinin sonunda Norma Group’u yerlerinde ziyaret ettik. Sürekli hizmet anlayışında olmanın verdiği gururla Norma Group’a uzun bir ticari hayat dilerim.

mutlu müşteri norma group

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek