Norma Group Web Sitesi Tasarımı

norma group bina yonetim web sitesi
  • İşWeb Sitesi Tasarımı

Web Sitesi Tasarımları

Norma Group web sitesi tasarımı www.normagroup.com.tr ana web sitesi üzerinden tasarlandı. Hizmet faaliyetlerini yürütürken diğer hizmet alanlarında ki domainleri de satın alarak ( normayonetim.com, normatemizlik.com, normaguvenlik.com ) ilerleyen zamanlarda bu domainleri faaliyete geçirerek hizmet anlayışını ilerletmeyi hedeflemektedir.

Holding Web Sitesi Tasarımı Norma Group

Norma Group web sitesi tasarımı marka değeri arttıran ve markayı kullanıcı ile buluşturup kullanıcı müşteri haline getirebilecek ilk unsurlardandır. Norma Group web sitesi ve diğer tasarımları yapılırken sosyolojik ve psikolojik etmenlerden yararlanıldı.

Kullanıcının aradığını çabuk bulabilmesi, sade ve şık bir tasarım ile gerçekleştirildi. Site hızı, güvenliği ve özgün yapısı ile kullanışlı hale getirildi. Google AnalyticsGoogle Search ConsoleGoogle MapsGoogle My Business gibi site sağlığının kontrollerini sağlamak ve SEO çalışmaları için arama motoru kayıtları yapıldı.

Norma Group’a baştan sona verdiğimiz danışmanlık, tasarım ve yazılım hizmetlerinin detaylarını görüntülemek için tıklayın.

Canlı Destek