WEB TASARIM

Web sitesi bir kişinin ya da kurumun ürün ya da hizmetlerini tanıtmak için internet üzerinde tasarladığı web ara yüzüdür. Bir web sitesinin var olabilmesi için domain, sunucu, alt yapı ve web tasarım ihtiyacı vardır. Bunlar temel taşlar olduğu gibi tek başına istenilen kitleye ulaşmakta yetersiz kalabilir. Rekabetin olduğu alanlarda tanıtımı yapılan ürün ya da hizmetin ilk sıralarda yer alması, sürekli gelişime bağlıdır.

Bir web sitesini benzer ya da rakip sitelerden ayıran özellikleri; kolay bulunabilir olması, kullanıcıyı sıkmaması, sayfa geçişlerinin hızlı olması ve aranılan ürün ya da hizmetin kolay erişilebilir olması olarak sıralanabilir. Her yerde olduğu gibi internet üzerinde de rekabet, beraberinde her web sitesinin kendine ait bir karakteri olması gerekliliğini getiriyor. Benzer yapılar markalaşma sürecinde sekteye uğrar.

Web tasarıma bakış açısı fiziki bir iş yeri gibi olmalıdır. Bir web sitesinin de alt yapısı, kolonları, sütunları, ince inşaatı ve dekorasyonu mevcut. Hizmet verilen alanın en iyi şekilde tanıtılması, müşteri ile web üzerindeki ilk temas çok önemlidir. Sürekli geliştirilmeli ve yeniliklerden geri bırakılmamalıdır. Bu iş yeriniz çok merkezi ya da tenha bir yerde olması web sitenize bakış açınızla doğru orantılıdır.


home_interactive_offer_list_1

TASARIM

Web sitenizi potansiyel müşterileri kitleniz ziyaret ettiği ilk 3 saniye içerisinde ürün ya da hizmetlerinizle ilgilenip ilgilenmeyeceğine karar veriyor. Bu yüzden sade, şık, akılda kalıcı ve konuyu direk anlatan görseller ile siteniz dizayn edilmelidir.

home_interactive_offer_list_2

SEO

İnternet üzerinde, web sitenizde verdiğiniz hizmetlerin bulunabilmesi için en az bölgesel çapta arama motoru optimizasyonu yapılmalıdır. Böylece hizmet verdiğiniz konu ile alakalı en yakın çevreden hizmet arayan insanlar size kolayca ulaşabilirler.

home_interactive_offer_list_3

SOSYAL MEDYA

Her kurumsal firmanın sosyal mecralarda hesaplarının bulunması bir ihtiyaç haline gelmiştir. İnsanların en çok kullandığı facebook, instagram, twitter, youtube gibi alanlarda şirket varlığının arttırılması yine insanların aradığı hizmete kolayca erişebilmesini sağlar.

BİLGİ ALMAK İÇİN

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz.

    Canlı Destek